Wspierają Nas

centrumdruku3d

CD3D Sp. z o.o.

Wydawca największego portalu poświęconego technologiom przyrostowym w Polsce – Centrum Druku 3D oraz firma doradcza i szkoleniowa. Wspiera e-Nable w zakresie działań promocyjnych i marketingowych.

devildesign_logo

Devil Design

Czołowy producent filamentów (materiałów eksploatacyjnych do drukarek 3D typu FDM) w Polsce. Jedna z pierwszych polskich firm tego typu na rynku. Wspiera e-Nable dostarczając materiały eksploatacyjne.

edge

EDGE Wieczorek Kancelaria Prawna sp.k.

EDGE Wieczorek to specjalistyczna kancelaria prawna zajmująca się obsługą prawną początkujących i rozwijających się podmiotów gospodarczych. Jest częścią GRUPY EDGE, w której swoje usługi świadczą eksperci z zakresu doradztwa strategicznego, księgowości oraz restrukturyzacji. Wspiera e-Nable w kwestiach prawnych.

fl

Fiberlab S.A.

Czołowy producent filamentów w Polsce, posiadający w ofercie unikalne produkty, oparte o PLA. Firma posiada olbrzymie doświadczenie w obszarze produkcji tworzyw sztucznych i posiada inne marki produktów, nie związanych z drukiem 3D. Wspiera e-Nable dostarczając materiały eksploatacyjne.

logo-f3da

Future Innovative Technologies Sp. z o.o.

Czołowy producent filamentów w Polsce. Posiada w ofercie szereg specjalistycznych materiałów inżynieryjnych, jak również popularne na rynku ABS i PLA, z których powstają protezy. Wspiera e-Nable dostarczając materiały eksploatacyjne.

 

Golem

Drukarnia 3D Golem (Alfafiber Sp. z o.o.)

Drukarnia 3D specjalizująca się w precyzyjnych wydrukach w technologii FDM. Była autorem wydruków 3D wykorzystanych do stworzenia jednej z protez.

 

HBOT3D (3D Printers Sp. z o.o.)

Producent drukarek 3D znany ze swojego flagowego produktu – HBOT3D F300. Jako oficjalny dystrybutor oprogramowania Simplify3D udzielił e-Nable Polska darmowej licencji na ten program.

 

monkeyfab_logo

Monkeyfab s.c.

Producent drukarek 3D, znany najbardziej z flagowego produktu – PRIME. Był autorem wydruków 3D wykorzystanych do stworzenia jednej z protez.

sit-logo

Stowarzyszenie Innowacyjnych Technologii Polska

SIT Polska (dawny FabLab Kielce) to organizator najstarszych i największych targów poświęconych technologiom przyrostowym – Dni Druku 3D. Promuje także druk 3D organizując szkolenia, warsztaty i wykłady z tym związane. Wspiera e-Nable drukując elementy potrzebne do tworzenia protez.

druk3d_org

Stowarzyszenie Polskiej Branży Druku 3D

Największa organizacja zrzeszająca firmy tworzące polską branżę druku 3D. Ma na celu promocję branży, wspieranie działań firm ją tworzących lecz równocześnie dba o jej właściwy rozwój i etykę zachowań biznesowych.

sygnis2

Sygnis New Technologies Sp. z o.o.

Główny dystrybutor drukarek 3D Flashforge w Polsce oraz kilku innych modeli urządzeń tego typu. Był autorem wydruków 3D wykorzystanych do stworzenia jednej z protez.

Urbicum

Urbicum

Producent wielkoformatowych drukarek 3D typu FDM. Był autorem wydruków 3D wykorzystanych do stworzenia jednej z protez.