Miło nam poinformować Państwa o współpracy:

19 Stycznia 2018r. na Gali Rozdania Nagród Branżowych CD3D w Łodzi, firma Zortrax przekazała nam drukarkę 3D –  Zortrax m200 ( czytaj więcej o tym wydarzeniu)

__

Fundacji e-Nable Polska z Polskim Towarzystwem Ortotyki i Protetyki Narządu Ruchu,
które to zadeklarowało pomoc w zakresie skanowania 3d kończyn górnych w zakładach ortotycznych. Oczywiście nasi mili Wolontariusze zrobią to bezpłatnie.
Mapka zakładów jest na ich stronie www.ptoipr.pl.
Oferta skierowana jest do wszystkich beneficjentów e-Nable. Scan kończyny jest bardzo przydatny do stworzenia Ręki 3D – Aparatu Wspomagającego

__

Firma 3DGENCE, wypożyczyła nam na czas nieokreślony Drukrkę 3D – 3DGENCE ONE, na której drukujemy teraz Aparaty Wspomagające – Ręka 3D. Drukarka 3D jest fanatastyczna 😉 Wydruki są dużo lepsze niz na starym sprzęcie jakim dysponowaliśmy. Do tego łatwość obsługi jest bardzo przyjemna.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mozemy pracować na tak dobrym sprzęcie.

__

Dostajemy filamenty do druku naszych Aparatów od fantastycznych ludzi. Koledzy z obu firm dostarczają nam spore ilosci w ślicznych kolorach. Praca na tych materiałach to sama przyjemność.

__

Firmy, które zeskanowały ręce naszych podopiecznych. Zrobili to profesjonalnie i szybko, Ich praca ułatwiła nam dostosowanie Reki 3D do konkretnego odbiorcy.

 

Zanim powstała Fundacje e-Nable Polska współpracowaliśmy z: