6 października nasz zespół wziął udział w konferencji naukowo-szkoleniowej zorganizowanej przez ISPO Polska pt. „Zastosowanie innowacyjnych technologii we współczesnej rehabilitacji”.
Konferencja skierowana była do specjalistów różnych dziedzin medycyny, protetyków, fizjoterapeutów oraz pokrewnych kierunków, zajmujących się szeroko rozumianym usprawnianiem narządu ruchu. Wśród wykładowców znalazł się również dr Krzysztof Grandys, który przybliżył słuchaczom na czym polega działalność fundacji e-Nable Polska oraz całej globalnej sieci wolontariuszy e-Nable. Opowiedział do kogo kierowana jest nasza pomoc, przedstawił proces powstawania Ręki3D i jej dostosowywania indywidualnie dla każdego z odbiorców, a także zalety i wady korzystania z takiej ręki.
W części warsztatowej, która cieszyła się dużym zainteresowaniem, uczestnicy mieli możliwość, między innymi, złożenia wydrukowanej Ręki 3D. Zobaczyli z jakich materiałów są one wytwarzane i jakie techniki wykorzystuje się, aby dopasować do odbiorcy Rękę3D również pod względem estetycznym.
Poniżej zamieszczamy pełną fotorelację z konferencji.

Wykład:

 

Warsztaty :

      

 

Czas na podziękowania 🙂

 

A poniżej nasze eksponaty szkoleniowe 🙂